MANİSA (İGFA) – Manisa’da Ümitler Judo İl Birinciliği müsabakaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da verdiği coşkuyla Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo takımı, müsabakalarda rakiplerine karşı büyük üstünlük sağlarken müsabakalarda 10 madalya kazandı. Yeşil beyazlı takımda, 38 kiloda Ali Çam, 42 kiloda Kayra Karadağ, 46 kiloda Ali Taha İnci, 50 kiloda Osman Yıldırım birinci olarak altın madalya sahibi oldu. 38 kiloda Yiğit Enes Çetin, 40 kiloda Nejlanur Tokgöz, 42 kiloda Süleyman Said Çimen, 44 kiloda Zeynep Baysal’ da 2. Olarak gümüş madalya sahibi oldu. 42 kiloda Mehmet Karakuzu ve Halil Efe Çınar 3. Olarak bronz madalya sahibi oldular. Yeşil beyazlı sporcuların 10 madalya ile önemli bir başarı elde ederek 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Ordu’da düzenlenecek olan Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Related Posts
Konya’da feci kaza! Panelvan yan yattı, onlarca kişi yaralandı
Konya’nın Karapınar ilçesinde midibüsle panelvanın çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 24 kişi yaralandı. Ö.Ü. idaresindeki 42 E 2196 plakalı midibüs, Konya-Adana kara yolu Emirgazi kavşağında, M.H.Ö’nün kullandığı 42 L 3232 plakalı panelvan ile …
Anka Haber Ajansı 21 Temmuz Pazar Gündemi
ANKA Haber Ajansı 21 Temmuz Pazar gündemi
Doğru açıdan bakan görüyor! Timsah Adası görenleri şaşkına çeviriyor
Ordu’nun sakin şehir unvanına sahip Perşembe ilçesi sınırında bulunan ve doğal bir oluşum olan ‘Timsah Adası’ ilk kez görenlerin ilgisini çekiyor.